Chacara Cata-Vento Βίλα
Η Chacara Cata-Vento Βίλα Ibiúna με 4 υπνοδωμάτια βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία και διαθέτει εσωτερική αυλή με θέα στον κήπο.
Η βίλα με 5 μπάνια έχει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Η παραθεριστική κατοικία προσφέρει παροχές, όπως κουζίνα, καθώς και τραπεζαρία για την εξυπηρέτηση των επισκεπτών. Στην κουζίνα επίσης υπάρχουν ψυγείο και μαγειρικά σκεύη.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Καταρράκτης Cachoeira Vargem do Salto4775 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο77 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Chacara Cata-Vento Βίλα;
Οι πελάτες της η Chacara Cata-Vento Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Η Chacara Cata-Vento Βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Chacara Cata-Vento Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Chacara Cata-Vento Βίλα;
Οι πελάτες της η Chacara Cata-Vento Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.